Mirësevini në Posh Lounge

divder img

COCKTAIL & SNACKS

Tek ne do të gjeni cocktail-et më të mira të cilat mund t'i shoqëroni me snacks të shijshëm.

SHISHA

Argëtohuni me miqtë duke pirë shisha e dëgjuar muzikën e artistëve më të njohur.

MUZIKË

Çdo fundjavë të ftuar special do performojnë për ju muzikën e tyre dhe Dj të njohur do t'iu argëtojne çdo natë.

WINE

Ejani me miqtë tuaj tek Posh Lounge dhe degustoni verërat më cilësore.

Inaugurimi

divder img

Nata e inaugurimit të Posh Lounge me të ftuar special Ermal Mamaqi dhe Baby G.

Foto në Posh Lounge

divder img